PPL

Skrze PPL lze přepravit balíky do 31,5 kg. Zásilky jsou obvykle doručovány následující pracovní den po předání zásilky dopravci (zásilky předáváme v pracovní dny). Informaci o předání balíku PPL odesíláme emailem, který obsahuje číslo zásilky a hodnotu dobírky (byla-li objednána). Před doručením pak PPL odešle email a SMS s časovým oknem předpokládaného doručení a kontaktem na doručujícího řidiče

PPL Standardní balík ČR - 129 Kč

Doručení zásilky přímo do rukou příjemce, a to již následující pracovní den mezi 8:00-16:00 hodinou.

U této dopravy máte možnost změny dispozic doručení, a to prostřednictvím webových stránek PPL ( lze přesunout na jiný termín, přesměrovat na jinou adresu či výdejní místo PPL Parcel Shop )

Pokud Vás dopravce nezastihne, doručí zásilku do nejbližšího PPL ParcelShopu, kde bude připravena k výdeji po dobu 7 dnů. Zásilka bude vydána na základě ověření údajů z průkazu totožnosti, které se musí shodovat s údaji na zásilce. V případě zásilky bez dobírky, doručované do obchodní sítě Žabka, je po příjemci požadován PIN, který zasílá dopravce e-mailem a SMS

Potvrzení přijetí zásilky: Dopravce Vás při předání zásilky vyzve k podpisu doručovacího listu. Pokud si nejste jistí, zdali je zásilka bez vady, uveďte tuto skutečnost k vlastnímu podpisu, a to nejlépe textem "POŠKOZENÁ ZÁSILKA"

Platba dobírky platební kartou je možná jen u doručujícího řidiče! Ve výdejních místech PPL Parcel Shop lze platit pouze v hotovosti.

Dobírka - 39 Kč