Tuff tray

Pokud hledáte originální a zaručený způsob, jak zabavit Vaše děti, jste tady správně:-) Vyzkoušejte Vaše hraní zpestřit vaničkou, která je známá pod anglickým názvem tuff tray. Jedná se o metrový tác poskytující několik způsobů využití. Vytvořte dětem džungli se skutečnými odřezky rostlin, venkovní umělecké dílo z nasbíraných předmětů nebo přidejte vodu a nechte v ní plavat vlastnoručně vyrobenou lodičku. Možností je nekonečné množství! 

Tuff tray je osmihranná vanička, která dobře posluží jak pro hraní jednotlivců, tak také pro skupinové hry. Je lehká, snadno se přenáší a i když je rozměrově opravdu velká, je velmi skladná. Po ukončení hraní ji snadno zasunete za skříň nebo pod postel.  Bude skvělým společníkem pro letní hrátky s vodou, podzimní cachtání v bahně či zimní hrátky se sněhem a ledem. To vše s minimem nepořádku. Dlouhé zimní večery už nebudou nuda. Uvařte dětem domácí modelínu, nabarvěte těstoviny nebo rýži, přidejte misky pro třídění a přesýpání a zábava může začít.

Pořídit k němu můžete také kovový stojan, který je skvělý zejména pro skupinové hry. Použitím stojanu se k danému tácu vejde více dětí.

Víte, že s jeho pomocí můžete s dětmi procvičit také počty, barvy, naučit se hodiny nebo písmenka? Inspiraci přidáváme do galerie:-)

TUFF TRAY a doplňky k němu najdete tady.

Markét