Connetix Tiles - Kolik dílků je "dost" dílků?

Magnetická stavebnice Connetix Tiles je navržena tak, aby podporovala nekonečné hodiny dětského hraní. Při hře s magnetickými dlaždicemi si děti rozvíjí kreativitu, jemnou motoriku a představivost. Je vhodná pro děti od tří let, horní věkovou hranici těžko odhadovat, jelikož z ní stavím ráda i já sama:-) Magnety jsou v každém dílku nýtovány, což zvyšuje její bezpečnost a odolnost. S její pomocí lze vytvářet zajímavé 2D a 3D stavby. Existuje ve dvou barevných variantách a to RAINBOW a PASTEL, přičemž každá barevná varianta má svá specifická balení s jiným počtem dílků. Kolik dílků je ale "dost" dílků? 

Při výběru velikosti stavebnice zvažte zejména počet dětí, které si s ní budou hrát. Zatímco základní sada s počtem 62 kusů je vhodná spíše pro hraní jednoho dítěte, u největšího balení s 212 kusy se už vyřádí dětí daleko více. Pokud si nejste jistí, zda bude stavebnice pro Vaše děti to pravé, doporučuji zvolit menší variantu balení s možností dokoupení rozšiřujících sad nebo kuličkové dráhy.

Obecně ale platí, asi jako u všech stavebnic, čím více dílků, tím více zábavy. Abychom Vám jednotlivé počty dílků přiblížili, vyzkoušeli jsme postavit hrad ze tří nejoblíbenějších variant stavebnice na našem e-shopu. Pevně věříme, že Vám usnadníme rozhodování.

212 dílků ve variantě RAINBOW:

100 dílků ve variantě RAINBOW:

62 dílků ve variantě RAINBOW:

Přejeme hodně zábavy!

Markét